O mně

      Jsem obyčejná žena. Stále se učím žít ze srdce a naplno prožívat každičký okamžik svého života.

      Před lety jsem si uvědomila s jasností, s jakou jsem tehdy byla schopna, že si tvořím svůj život, stejně jako každý z Vás - více či méně vědomě. Zaměřila jsem se tedy na vědomější tvoření své každodenní reality, ve kterém jsou mi jako orientační kompas nápomocny ctnosti srdce. Pochopila jsem, že jsou tím nejzákladnějším principem lidského chování a konání, že je všichni známe a používáme, i když si to mnohdy ani neuvědomujeme.

      Žila jsem v domě, kde se pobyty ve tmě provozovaly. Několik jsem jich absolvovala a různými způsoby je podporovala. Jednoho dne přišel impuls také nabízet dlouhodobé pobyty ve tmě. Přišlo s tím uvědomění, že po celou dobu vnímám tmu jako podpůrnou zónu. Stále žasnu nad inteligencí, s jakou dokáže ve spolupráci s naším vnitřním já, odkrývat a otevírat dávno zapomenuté komnaty našich srdcí a přetvářet tak naše každodenní životy.

          Nemám v úmyslu příliš mluvit o sobě. Kdo jsem a čím jsem byla, je nyní vedlejší, jen by to mohlo zaujmout Tvou mysl a odvést Tě od Tvého srdce. Inteligence srdce je velmi ceněna. Je mocným proudem ponoukajícím nás občas jít neprošlapanými stezkami, s vědomím toho, že po cestě budeme kráčet sami. Ve skutečnosti však nikdy nejsme sami. Jsme neustále podporováni, protože jsme součástí celku.

       Jsme vším - i prožívanými situacemi, jsme všemi - těmi, se kterými se setkáváme a propojujeme.
       Nehledáme dokonalost, nalézáme opravdovost.
 

S láskou, Petra

 svetelnaruka